Satış ve Danışma Hattı: +90 532 462 85 17

Hakkımızda ANASAYFA Firma Adı Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Firmamız 2000 yılından itibaren MERMER sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda bu ilke doğrultusunda hareket etmiştir...

 

BejMermer.Net alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla , projelerinizde sizlere her türlü desteği vermeye hazırdır. Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını anlamaktayız. Kalitemizi müşterilerimizin beklentilerinden daha yukarı seviyenin üzerine çıkarmaya çalışmak önceliklerimiz arasında olacaktır.

 

Sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarla sürekli işbirliği içerisinde olan firmamız her geçen gün yeni çözüm ortakları edinmektedir. Bu katılımlarla birlikte çalışma gücümüz ve direncimiz her geçen gün daha da artmaktadır. 

 

Tanıtım ve satışını yaptığımız ürün grupları okullar, spor merkezleri, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri mağazalar ve ofislerin yanında orta ve üst düzey konut projelerinin mermer projelerinde duyulan ihtiyacı, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile karşılayabilmektedir. 

 

Her geçen gün artan referansları, ürün ve hizmet kalitesiyle , yoluna büyüyerek devam etmektedir.

 

Kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda gelişmektedir.

 

BejMermer.Net le birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşamanız dileğiyle...